Księgarnia

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

RODO

Nagrody dla szkół i nauczycieli

Nowa księgarnia internetowa

Stały numer szkoły

Szanowni Państwo!

 

W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, które obowiązują od 25 maja 2018 roku, uprzejmie informujemy, że Państwa dane osobowe znajdujące się w naszej bazie danych są przetwarzane zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

.

Szanowni Państwo!

 

Począwszy od edycji jesiennej 2018 wprowadzamy nowe ułatwienia dla nauczycieli i szkół zgłaszających więcej niż 50 uczniów.

 

Rozumiejąc, różne potrzeby szkół oraz różne zainteresowania nauczycieli koordynatorów umożliwiamy za pośrednictwem platformy sklepu zamawiać WYBRANE przez Państwa publikacje i pomoce naukowe korzystając z otrzymanych voucherów.

Informujemy, że w okresie wakacyjnym uruchomiliśmy nasz nowy sklep internetowy pod adresem:

 

W księgarni nabędziecie Państwo nie tylko nasze najnowsze publikacje ale również niezbędne lektury szkolne oraz pomoce naukowe.

Szanowni Państwo!

 

Począwszy od edycji jesiennej 2018 wprowadzamy stałą numerację dla szkół biorących udział w organizowanych przez Wydawnictwo Synapsa konkursach.

 

Stały numer nadany szkole ułatwi Państwu uzupełnianie protokołów konkursowych. Dana szkoła będzie używać jednego numeru niezależnie od tego w jakim konkursie brać będzie udział.

 

          redakcja@wydawnictwo-synapsa.pl                               500 877 660 

Wydawnictwo Synapsa Sp z o.o.    |   ul. Jonschera 3/20, 91-849 Łódź