Zgłoszenie i opłaty za udział w konkursie

Warunkiem przystąpienia do konkursu Weltsprachen KINDER jest zgłoszenie minimum 10 uczestników z danej szkoły (zgłoszenia poszczególnych klas sumują się)Faktyczna liczba startujących w porównaniu do zgłoszonej nie może być mniejsza o więcej niż 10%.

 

Nauczyciel - koordynator, odpowiedzialny za przebieg konkursu na terenie swojej szkoły, powinien najpóźniej do 3 października 2022 roku wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy klikając jedną z ikon poniżej:

 

Nagrody w konkursie

 

W przypadku zgłoszenia od 50 do 99 uczestników wysokość opłaty podstawowej zostaje obniżona do 12 zł. Przy liczbie uczestników od 100 do 149 opłata wynosi 11,50 zł za ucznia, a przypadku zgłoszenia powyżej 150 uczniów wynosi 11 zł.

 

Po otrzymaniu zgłoszenia zostanie wysłane podsumowanie na adres mailowy zgłaszającego, uwzględniające wszystkie należne oraz dodatkowe upusty.

 

Rodzic ucznia, wyrażającego chęć uczestnictwa w konkursie, wpłaca nauczycielowi  organizującemu kwotę wpisowego

 

w wysokości 12,50 zł (zawiera VAT)

 

W okresie poprzedzającym konkurs na adres szkoły przesłane zostają materiały konkursowe (arkusz konkursowy, protokół przeprowadzenia konkursu oraz instrukcja). 

 

Od całej zebranej kwoty nauczyciel - koordynator odlicza

 

7 zł (przy zgłoszeniach powyżej 100 osób ze szkoły - 16 zł)

 

celem opłacenia i odsyłki przesyłki poleconej ekonomicznej.

Zgłoszenie i opłaty za udział w konkursie

Nauczyciel (koordynator), odpowiedzialny za przebieg konkursu na terenie swojej szkoły, powinien najpóźniej do dnia 

17 kwietnia 2023 roku 

wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy klikając ikonę poniżej:

Pobierz zakres

CYRKIEL


Termin przeprowadzenia konkursu

24 - 28 kwietnia 2023 roku

Termin ogłoszenia wyników

27 maja 2023 roku


 

Zakres

 


          

Przykładowy arkusz

 

 

Nasz konkurs to świetna okazja dla uczniów, którzy interesują się matematyką i chcą rozwijać swoje umiejętności w tej dziedzinie. Konkurs ma charakter ogólnopolski i w ciekawy sposób rozbudowuje program nauczania oraz jest cenną informacją zwrotną, zarówno dla nauczycieli jak i uczniów, o aktualnym poziomie wiedzy uczestników.

 

Udział w konkursie to doskonała okazja, aby rozwijać swoje pasje matematyczne oraz sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji z uczniami z innych szkół. Życzymy powodzenia!

Jak wygląda konkurs?

 

Konkurs Cyrkiel dla szkół podstawowych polega na rozwiązaniu przez uczniów testu obejmującego 20 ciekawie skonstruowane pytania wielokrotnego wyboru. Do każdego pytania w teście podane zostanie 4 możliwych odpowiedzi. Testy dla poszczególnych klas charakteryzuje rosnący stopień trudności. Forma współzawodnictwa pozwala urozmaicić zajęcia lekcyjne i stanowi doskonałe zewnętrzne źródło weryfikacji poziomu wiedzy uczniów.

Szanowni Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele

 

W roku szkolnym 2022 / 2023 Wydawnictwo SYNAPSA ma przyjemność zaprosić uczniów wszystkich klas czwartych, piątych, szóstych, siódmych oraz ósmych szkół podstawowych do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu matematycznego:

          redakcja@wydawnictwo-synapsa.pl                               500 877 660 

Wydawnictwo Synapsa Sp z o.o.    |   ul. Jonschera 3/20, 91-849 Łódź